Şirket Hakkında

Şirketimiz havacılık sektörü ve belirtilen diğer sektörler de faaliyet göstermek üzere 2008 yılında kuruldu. 2013 yılından itibaren ise COLON GROUP adıyla tüm hizmetlerini bir çatı altında birleştirmiştir.

COLON GROUP, sizlerin taleplerinize uygun olarak basit ve akılcı çözümler sunarak imkânsızı sizin için mümkün kılmaktadır.

COLON GROUP çeşitli ekonomik dönemlerde deneyim kazanarak, en iyi fırsatları belirleyebilir. İyi ekonomik dönemlerde portföyümüzde büyüme sağlar ve kötü zamanlarda, potansiyel olumsuz etkilere rağmen fırsatlar sağlayabilir.

COLON GROUP  çok farklı projelere ve hizmetlere imza atmıştır. Ulusal ve uluslararası itibarlı kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yapmakta ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Çözüm üreten bir ekiple doğru kararları alarak, doğru hedef ve uygun politikaları seçebilir, gösterdiğimiz yolda başarıya ulaşabilirsiniz.

+ Özel Projeleriniz              + Proje Finansmanı

+ Proje Yatırımcısı             + Proje Ortağı

+ Proje Pazarlaması          + Proje Kredisi

+ Proje Desteği                   + Proje Sunumu

V.b tüm projelerinizde  iletişime geçerek projeleriniz hakkında danışabilir, randevu alabilir ve daha detaylı bir şekilde bizler ile görüşebilirsiniz.

COLON GROUP kurumsal değerlere ve iş ilkelerine sadakatle bağlıdır.

Nasıl yardım edebiliriz?

Size en yakın danışmanlık ofisimize başvurabilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Colon Group ile Pilotaj Eğitimi işbirliğimiz bizleri son derece mutlu etmiştir. Üniversitemize vermiş oldukları hizmet ve güvenden ötürü teşekkür ediyorum.

Justyna M.
Marketing Department, Lazarski University

Sektörel Hizmetler

Havacılık ve Eğitim
Danışmanlığı

İşletmenizin hedeflerine (Kısa – Orta ve Uzun Vade) uygun olarak fizibilite çalışmalarında bulunarak, yapılacak yatırımların verimlilik ve karlılıklarının ölçülmesi/arttırılması hizmetini vermekteyiz.

Turizm ve Seyahat
Danışmanlığı

Hedefimiz yüksek kalitede hizmetleri müşterilerimize uygun bir fiyat politikası ile sunmaktır. Müşterinin memnuniyeti bizim gibi kuruluşlar için çok değerli ve önemlidir.

Medya ve Ajans
Danışmanlığı

Dijital Haber portal ve Ajans kurulumu için fizibilite çalışmalarında bulunarak, yapılacak yatırımların verimlilik, karlılıklarının ölçülmesi ve hızlı geri dönüşümünün sağlanması hizmetini vermekteyiz.

Organizasyon ve Etkinlik
Danışmanlığı

Dijital organizasyon , etkinlik , toplantı, seminer, kongre,ve ödül organizasyon yönetimi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Biten Projeler

Misyon & Vizyon

COLON GROUP, konusunda uzman kadrosuyla çözüm odaklı çalışarak, basit ve akılcı çözümler sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası projelerinizi en kısa zamanda hayata geçirmenizi sağlamaktadır

Değerlerimiz

  • Müşteri ve Çözüm Odaklı
  • Zamanında ve kaliteli hizmet
  • Çevreye Saygılı ve Yardımsever
  • Dürüst ve Güvenilir

Tecrübemiz

Dijital Pazarlama ve Satış 87%
Stratejik Proje Yönetimi 75%
Dijital Markalaşma Stratejisi 63%
Dijital Web Çözümleri 50%

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?