Sektörel Hizmetler

Havacılık ve Eğitim Danışmanlığı

İşletmenizin hedeflerine (Kısa – Orta ve Uzun Vade) uygun olarak fizibilite çalışmalarında bulunarak, yapılacak yatırımların verimlilik ve karlılıklarının ölçülmesi/arttırılması hizmetini vermekteyiz.

Turizm ve Seyahat Danışmanlığı

Hedefimiz yüksek kalitede hizmetleri müşterilerimize uygun bir fiyat politikası ile sunmaktır. Müşterinin memnuniyeti bizim gibi kuruluşlar için çok değerli ve önemlidir.

Medya ve Ajans Danışmanlığı

Dijital Haber portal ve Ajans kurulumu için fizibilite çalışmalarında bulunarak, yapılacak yatırımların verimlilik, karlılıklarının ölçülmesi ve hızlı geri dönüşümünün sağlanması hizmetini vermekteyiz.

Organizasyon ve Etkinlik Danışmanlığı

Dijital organizasyon , etkinlik , toplantı, seminer, kongre,ve ödül organizasyon yönetimi gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Dijital Danışmanlıklar

Dijital Pazarlama ve Satış

Yatırım, pazar araştırması veya rekabet analizi yapmak isteyen şirketler için çok farklı profesyonel hizmetler sunmaktayız.

İletişime geçin

Stratejik Proje Yönetimi

Ulusal ve uluslararası itibarlı kurum ve kuruluşların proje yönetimi danışmanlık süreçlerini profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz.

İletişime geçin

Dijital Markalaşma Stratejisi

Dijital mecra da şirketinizi, markanızı gerçek stratejiler ve profesyonel çalışmalarla hak ettiği yerlere konumlandırıyoruz.

İletişime geçin

Dijital Web Çözümleri

Proaktif hakimiyet dijital hayatta kalma strateji ilkelerini masaya yatırır. Özel web çözümlerimiz ile işinize güç katıyoruz.

İletişime geçin