Talip KISLAKCICEO&Founder

Değerlerimiz;

  • Müşteri ve Çözüm Odaklı
  • Zamanında ve kaliteli hizmet
  • Çevreye Saygılı ve Yardımsever

Değerli iş ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız;

Küresel gelişmelerin etkisiyle zorlu bir yıl olan 2019’u başarıyla tamamladık. Tüm dünyada artan siyasi ve jeopolitik risklerin büyümede yavaşlamaya neden olduğu bu dönemde, ticaret savaşlarının ve dünya ekonomisinin kırılganlığının etkisini yaşadık.

Türkiye ve Dünya ekonomisinde 2020 yılının özellikle ilk yarısında yaşanan önemli daralma tüm sektörlerde büyüme performansı açısından zorlu bir durum ortaya koydu. Öte yandan yılın son çeyreğinde kısmi toparlanma belirtileri gözlemledik ve 2020 – 2025 yılına ilişkin sektörel beklentilerdeki iyileşme dijital ve stratejik proje hamlelerini zorunlu kılmaktadır.

2020 – 2025  yılları arasında geçen her bir yılın ayrı ayrı ekonomik ve sektörel ana göstergelerini okuyarak, geleceğe dönük stratejik adımlar atılması önceliklerimiz arasında planlanmıştır.

Önümüzdeki dönemde de, Yeni Neslin ve vizyonumuzun gerektirdiği şekilde, dinamik stratejik portföy yönetimi ve teknoloji odağımız doğrultusunda, stratejik hedeflerimizden sapmadan iş ortaklarımıza değer yaratmak için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Bunu yaparken de çevreye, topluma ve geleceğe olan sorumluluğumuzu her zaman birinci planda tutacağız.

2020 – 2025 yılını teknolojik, dijital danışmanlık hizmetlerimiz ve de projelerimiz ile başarıyla tamamlama hedeflerimiz doğrultusunda, başta çalışanlarımız olmak üzere, tüm iş ortaklarımıza katkı ve güvenleri için teşekkür ediyorum.

Sağlıklı, güzel günler diliyorum…

Saygılarımla,

iletişim bilgileri

+90850 303 0256
Küçükçekmece
Cennet Mh. 34290 İstanbul, Türkiye

Sosyal profiller

Nasıl yardım edebiliriz?

Size en yakın danışmanlık ofisimize başvurabilir veya irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Colon Group ile Pilotaj Eğitimi işbirliğimiz bizleri son derece mutlu etmiştir. Üniversitemize vermiş oldukları hizmet ve güvenden ötürü teşekkür ediyorum.

Justyna M.
Marketing Department, Lazarski University

Birinci Sınıf İş Planı Danışmanı mı arıyorsunuz?